הפיל הדיגיטלי

סיקורים

קורס מסחר באמזון – סיקור מלא לקורס אמזון

הסיקור מכיל קישור אפילייציה
1 דקות קריאה מינימום

סיקור קורס אמזון של האקדמיה לאמזון

לחיצה על התמונה תוביל אותכם למבחן התאמה קצר

"האקדמיה לאמזון" מציעה קורס מסחר באמזון און ליין בן +150 שעות בו מועברת לתלמידים טכניקה לבניית עסק אינטרנטי. התוכן בקורס, הממשיך ומתעדכן ככל שאמזון מבצעת שינויים, הוא מעין מפת דרכים המציגה שלב אחר שלב את תהליך בחירת המוצר, הקמת החנות בענקית האינטרנט והתחלת שיווק המוצר. נסקור בקצרה את התכנים שיועברו בקורס של האקדמיה לאמזון, המרצים והאחריות המוצעת לכם.

סילבוס קורס מסחר באמזון

סילבוס הקורס מורכב משלב מבוא ראשוני שנועד לבחון את הידע האישי, המקום ממנו מתחיל כל תלמיד ולבצע תיאום ציפיות ראשוני. לאחר מכן נלמדות 8 אבני הדרך בדרך להקמה של חנות משגשגת באמזון. הקורס נבנה תוך התמקדות על הקניית ידע מעשי ותיאורטי כאחד כאשר מארגניו מציינים כי אם התלמיד יפעל על פיהם לפי הסדר יזכה לחנות מצליחה בפלטפורמה של אמזון. נעבור בקצרה על חומרי הלימוד וההתנסות המעשית בכל אחד משלבי הקורס.

שלב 0: מבוא והיכרות

המודול הראשון בתוכנית נועד על מנת לזהות את הרמה של כל אחד מהמשתתפים (האם סחר בעבר באתרי מסחר מקוונים, האם הוא מכיר את המושגים הכללים או שיש לו ניסיון מסוים במסחר באמזון/איביי). כמו כן, בשלב זה יתקיימו מפגשים עם סטודנטים נוספים שלמדו את הקורס על מנת לשמוע חוויות אישיות, אתגרים והצלחות בתחום המסחר באמזון לאחר יישום החומר הנלמד בקורס.

שלב 1: הכרות כללית עם הכח הטמון במסחר באמזון כאשר הוא מבוסס על ידע

במודול הזה מועברת הדרך בה מקימים את החנות ומתחזקים אותה וכן כיוון תיאום ציפיות כמו שעות העבודה שידרשו לתחזוקת החנות, כיצד ניתן למנף את הכישורים הנלמדים על מנת להגדיל את היקף המכירות ומידע כללי נוסף שנועד להכנה לקראת העבודה המעשית בתחום.

שלב 2: הדרך להצלחה מתחילה מאיתור המוצרים שתשווקו

במודול הזה לומדים כיצד למצוא את המוצרים המוצלחים בשוק, איך ניתן ליצור בידול ממוצרים אחרים הקיימים בחנות של אמזון. כמו כן, נלמדות טכניקות לזיהוי טרנדים ונישות המושכות אליהן לקוחות רבים. הנושא נלמד בזכות ההנחה כי חלק בלתי נפרד מתחילת המסחר המוצלחת באמזון מתחיל מבחירה נכונה של המוצר ורק לאחר מכן הקמת החנות עצמה. כיצד משיגים את המוצרים הנבחרים? זאת לומדים במודול הבא.

שלב 3: מציאת ספק למוצר ובחירת המותג הנכון

מודול זה הינו אחד המגוונים בקורס. בשלב זה, לאחר שהתלמידים בחרו את המוצר שירצו לשווק מתבצע תהליך של איתור הספק האיכותי במחיר האטרקטיבי ביותר להזמנת המוצר בסיטונאות. הספקים נבררים בטכניקה שפיתחה האקדמיה לאמזון ומכונה "המשפך" באמצעותה אפשר להשוות בין הספקים השונים בסיסטם קבוע בו ששמש עד כה לאיתור ספקים מובילים למוצרים בנישות שונות. כמו כן במודול זה נלמד תהליך נוסף – תהליך המיתוג של המוצר. כיצד תשלחו את המוצרים מעבר לים מהספקים למחסני אמזון? גם נושא זה יילמד במודול השלישי.

שלב 4: עמוד המוצר שלכם באמזון

זו אולי הסיבה שלשמה כדאי להצטרף לקורס – הכלים כיצד לבנות עמוד מוצר נכון. באמון אתם מתחרים מול מאות ספקים עם מוצרים דומים לשלכם ולכן בנייה נכונה של דף המוצר תהיה החזית של החנות. במודול זה יועברו טכניקות למשיכת הגולשים דווקא למותג שלכם וכן טכניקות לשימור הלקוחות שכבר רכשו את המוצר.

שלב 5: השקת המוצר

היום בו אתם מתחילים לשווק את המוצר באמזון נקרא השקה –בשלב זה אתם לומדים את התהליך הנכון לביצוע השקה מוצלחת וכיצד להימנע מטעויות נפוצות שעושים משווקים אחרים. כמו כן, תכירו את הכלי המאפשר לבצע קידום ממומן למוצרים בתוך ממשק אמזון עצמה על מנת להגיע לרמת חשיפה מרבית למוצר שזה עתה הושק.

שלב 6: אסטרטגיות שיווק ופרסום נוספות

בשלב זה נעשה שימוש בכל ארסנל הכלים הקיים על מנת למשוך לקוחות פוטנציאליים לחנות שלכם באמזון גם מחוץ לאתר עצמו. מיצירה של רשימות תפוצה בנישה הרלוונטית ועד לקידום ברשתות החברתיות. הכלים שילמדו במודול זה יכולים לסייע לרכוש מיומנויות שיווק אונליין גם מחוץ לתחום האי-קומרס.

שלב 7: ארגז כלים מקיף למקסום הרווח

השלב השביעי מחולק למקסום הרווח ממכירת כל מוצר לצד הדרכה בטיפול בלקוחות לא מרוצים. הפידבק על המוצר ימשוך לקוחות נוספים ויעלה את המוצר בדף – לכן שמירה על כמות גבוהה של לקוחות שהעניקו פידבק של 5 כוכבים משמעותי להתפתחות העסק. בקורס תגלו כיצד לעשות זאת.

שלב 8: תחזוקה והתרחבות העסק

לאחר הצלחת המותג נפתחות בפניכם אפשרויות נוספות – מכירה של המותג שבניתם, אאוטסורסינג לעובד חיצוני לתחזוקת הפעילות השוטפת ואף אפשרויות שונות להתרחבות החברה כגון רקע לפתיחת חשבון בנק בחו"ל ועוד.

המרצים

את הקורס מעבירים אורי לוי ואורי פירוז, שני יזמים שהוכיחו בפועל את הצלחתם בפלטפורמת אמזון בבנייה של מותגים שונים (שאת חלקם מכרו ברווח). הקורס מעביר את הסיסטם שבנו לאחר שנים של ניסוי וטעייה בהם גילו את ה"מתכון" שהוביל להצלחתם.

האקדמיה לאמזון - קורס מסחר באמזון

האקדמיה לאמזון – קורס אמזון

אחריות לקורס אמזון

האקדמיה לאמזון מעניקה שבועיים אחריות בהם ניתן לקבל החזר כספי מלא באם אינכם מרוצים מהתכנים, כאשר בתקופה זו אינכם יפתחו בפניכם רק 5 מודולים מתוך ה-9 הקיימים. (מודול המבוא ועוד ארבעה מודולים תוכניים).

  • היתרון: מבחינת המידע שתצברו עד תום תקופת האחריות – תלמדו כיצד לבחור מוצר וספק וכן לבנות עמוד מכירה איכותי.
  • החיסרון: אם אין לכם ניסיון קודם עדיין לא תדעו את סודות השקת המוצר ולא תוכלו להתנסות במכירה בפועל על בסיס הידע שצברתם.
סיקור קורס אמזון של האקדמיה לאמזון

לחיצה על התמונה תוביל אותכם למבחן התאמה קצר

השארת תגובה

אתה חייב להתחבר בכדי להגיב התחבר

השאר תגובה