הפיל הדיגיטלי

סיקורים

סיקור מוצר: קורס דרופשיפינג מבית היוצרים של גורו מאסטרמיינד

הסיקור מכיל קישור אפילייציה
דירוג
0 דירוג (0 הצבעות)
חווית משתמש0
שימושיות0
מחיר0
מה אחרים אומרים התחבר כדי לדרג
מיין לפי:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
1 דקות קריאה מינימום

דרופשיפינג הפך למתודה לשיווק מוצרים של ספקים זרים מעבר לים באמצעות חנויות וירטואליות וכן פלטפורמות מסחר מוכרות כמו אמזון ואיביי. נהר גבע ואריק רז, יזמי אינטרנט שלמדו את תחום הדרופשיפינג, פתחו את אקדמיית "גורו מאסטרמיינד" בה הם מלמדים את הסודות והשלבים של פתיחת עסק "דרופשיפינג"  לפי המודל שפתחו תוך הענקת כלים מעשיים ותוכנות רלוונטיות. הקורס מחולק ל-12 מודולים שונים ומתאים לבעלי עסקים ושכירים לצד סוחרים קיימים וחיילים משוחררים שצריכים הכוונה או בתחילת דרכם.

מה תלמדו בכל אחד מהשיעורים ואילו בונוסים נוספים כיום לקורס?

 

סילבוס קורס מכירה באיביי

מודול 1 – המידע הבסיסי על הקמת עסק

המודול הראשון כולל מידע על הקמת עסק באופן כללי. הוא נועד ליצור את המיינדסט הנכון הכולל הצבת יעדים ועמידה בהם והתמודדות עם חסמים מנטליים. כמו כן, שעורי המבוא פותחים גם את הצוהר לעולם העבודה עם ספקים שונים בתחום והדרכים לאתר את הספקים הנכונים המאפשרים לעבוד בשיטה של "דרופשיפינג".

מודול 2 – הדרכים לחישוב הרווחים

המודול הבא עוסק בתכנון הפיננסי של העסק. היות וחנות הפועלת בשיטת דרופשיפינג מתבססת על מארק-אפ נמוך ולכן כל עלות מיותרת בתהליך ניהול העסק כמו מחיר המוצר, עמלות פייפאל או עבודה עם כרטיסי אשראי עשויה לפגוש ברווחים ואף לגרום להפסד. המודול הנוכחי מלמד כיצד לנהל נכון את העסק.

מודול 3 – פתיחת החשבונות

חשבונות אי-ביי ופייפאל הם הבסיס בהתחלת המסחר במודול זה נלמדות השיטות לפתוח את החשבונות בחינם. לאחר מכן אפשר להתחיל לפתוח חנות עצמאית ברשת אי-ביי ולאחר מכן לקבל ולשלם בפייפאל.

מודול 4 – איך עובדים מול אמזון

העבודה מול אמזון היא תורה בפני עצמה. יש ליצור את החשבון המסחרי בצורה שיתאים לדרופשיפינג, להתקשר מול מחלקת שירות הלקוחות של אמזון ולהפיק דו"חות רלוונטיים שיסייעו להבין את הרווחים וההפסדים מכל מוצר בתהליך. מודול 4 עוסק בדרך העבודה מול ענקית האינטרנט.

מודול 5 – ניהול מוצרים

אופטימיזציה של מוצרים באי-ביי דומה לקידום אתרים בגוגל – כאשר אתם בעמוד הראשון תגדילו את כמות המכירות. מודול זה מעניק מידע חשוב על הדרך בה אי-ביי בונים את דף התוצאות, תוך הכרות עם צירופי מילות מפתח ובניית כותרות נכונה. מודול זה גם כולל הכרות עם תוכנת ניטור מלאי ותפעול הזמנות אוטומטי וידני.

מודול 6 – מציאת מוצרים רווחיים וחקר שוק

מודול זה מעניק מידע חשוב מתורת המסחר הנוגע לביצוע חקר שוק ובחירת המוצרים הטרנדיים ביותר הכוללים גם רווחיות גבוהה. באמצעות תוכנת זיק אנליטיקס אפשר לקבל את המידע החשוב על המתחרים בלחיצת כפתור ולהכיר עקרונות חשובים הקשורים לדמיון בין מסחר סטנדרטי למסחר מקוון.

מודול 7 – הסיסטם של גורו מאסטרמיינד

במודול זה נלמדת מפת דרכים מסודרת, הסיסטם שבו גורו מאסטרמיינד מוצא מוצרים, עוקב אחר מוכרים אחרים וכך מקבלים כלים להעלות מוצרים ראשונים לחנות ולהתחיל למכור אותם לצרכנים ברחבי העולם.

מודול 8 – כל הסודות של שירות הלקוחות

תהליך המכירה אינו מסתכם ברגע שהמוצר נשלח. במודול זה לומדים את המנגנון הדרוש להזמנות וביטולים כאשר אתם עובדים מול ספקים חיצוניים. גורו מאסטרמיינד מספקים גם קובץ מוכן עם הודעות בלועזית לתקשורת עם הלקוחות. כמו כן, נלמדת החשיבות הגבוהה של ביקורת הלקוח להצלחת החנות ואיך גורמים ללקוחות לא מרוצים לשנות את הביקורת שנתנו לחיובית.

מודול 9 – דרך העבודה מול אי-ביי

פלטפורמת המסחר אי-ביי עשויה לסגור את החשבונות של מוכרים שאינם עומדים בסטנדרטים הגבוהים של הפלטפורמה. אך, במקרה של דרופשיפינג אתם אחראים על טעויות שביצע הספק שלכם. לכן, להתנהלות שלכם מול אי-ביי יש משמעות רבה. במודול זה נלמדים תסריטי שיחה שהתבצעו בפועל מול שירות הלקוחות של אי-ביי וכן כיצד לפתור בעיות בתקשורת הקשורות לתהליך האספקה ללקוח.

מודול 10 – מידע משמעותי נוסף

מודול זה מאגד בתוכו טיפים נוספים להשגת פידבקים כחנות מתחילה, עבודה עם מערכת הניהול "SELLERUP", בניה של תמונות קולאז'ים איכותיים לדפי המוצרים ומערכות לניהול העבודה על החנות. כמו כן נלמד מנגנון הפרסום הממומן באי-ביי על מנת להגיע לכמות גדולה יותר של מכירות.

מודול 11 – Outsourcing

עובדים וירטואליים המבצעים את שירות הלקוחות ומעלים מוצרים יכולים להגביר את האפקטיביות. כאשר מעסיקים עובדים במחירי של 2$ לשעה הריווחיות עולה והעסק עובר למצב של כמעט אוטומט. במודול זה נלמדת הדרך הנכונה למצוא עובדים אל ולנהלם ביעילות.

מודול 12 – פתיחת מספר חשבונות Cloud

במודול זה לומדים ליצור חשבונות ענן מקבילים – מספר חשבונות מאפשרת הקמת רשת של מסחר אונליין ולהתרחב.

בונוסים

לצד מודולים אלה נוספים בונוסים נוספים המוענקים כמתנה לרוכשי הקורס כמו:

  • מיני קורס לפרסום ממומן באי-ביי
  • 3 חודשי ניסיון ללא תשלום לתוכנה לניהול מוצרים
  • לימוד שיטת הקש-בק, שניתן להמיר נקודות למזומן בתהליך הרכישה
  • 4 חודשי ניסיון עם תוכנת zik analytics.
  • שעה וחצי פגישת הכוונה עם מנטור דרופשיפינג מקצועי

 

אחריות

קורס דרופשיפינג של גורו מאסטרמיינד מעניק 100% אחריות למשך שבועיים. לאחר צפיית התכנים כולם והתחלת היישום גורו מאסטרמיינד מתחייבים להחזר מלא של סכום הרכישה במידה ואינכם מרוצים.

 

בוגרי הקורס? נשמח לשמוע את את החוויה שלכם בתגובות למטה.

דירוג
0 דירוג (0 הצבעות)
חווית משתמש0
שימושיות0
מחיר0
מה אחרים אומרים התחבר כדי לדרג
מיין לפי:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
המשך לקרוא
השארת תגובה

אתה חייב להתחבר בכדי להגיב התחבר

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.