הפיל הדיגיטלי

סיקורים

סקירת מוצר GetResponse 2020- מערכת לשיווק באמצעות אימייל

הסיקור מכיל קישור אפילייציה
1 דקות קריאה מינימום

GetResponse

GetResponse

הדרישה הגוברת למערכות המשלבות שיווק ישיר באי-מייל, רשימות תפוצה מגוונות ודפי נחיתה המתחילים משפך שיווקי הובילו למגוון פתרונות משולבים של מערכות אלה. אחת המוכרות שביניהם היא פתרון ה- SaaS של GetResponse הכולל מגוון רחב של מודולים החל מבניית רשימות תפוצה ויבואן ממערכות אחרות, בנייה דפי נחיתה במהירות וכלה בהגדרות אוטומציה לבנייה של קמפיינים שיווקיים במייל. נסקור בקצרה את המודולים השונים במערכת.

דפי נחיתה – Landing pages

בניית דפי הנחיתה מתבצעת בממשק פשוט המבוסס על תבניות בסיס, אותן ניתן לשנות באמצעות הזזה של אלמנטים שונים בדף. כמו כן, תוכלו לבנות טופס הכולל שדות קבועים מראש, בתוספת שדות מותאמים אישית – שיצורפו לרשימת התפוצה. למי שמעדיף לשלב קוד תכנות (Html) בעיצוב דף החיתה, המערכת מאפשרת שילוב של קוד מותאם אישית (לרבות ג'אוה סקריפט) לגמישות מקסימלית בעיצוב.

 

בניית רשימות תפוצה

רשימות התפוצה (המורכבות בבסיסן משם פרטי ומשפחה ואיימייל) ניתנות לייבוא ממערכות אחרות או מקובץ אקסל בלחיצת כפתור, או נבנות באופן דינמי מדפי החיתה הכוללים טופס בו הגולשים מזינים את פרטיהם. GetResponse מאפשרים להוסיף סגמנטים מיוחדים לבנייה של קהלים שונים על מנת ליצור קמפיינים ממוקדים יותר במייל על בסיס מאפיינים ותחומי עניין דומים, מיקום או דמוגרפיה. את הנרשמים ניתן למיין לקבוצות שונות באמצעות ממשק "תגיות" המאפשר להעניק מספר הגדרות לכל איש קשר ברשימה ("מתעניין בקורס מסויים", "לקוח בקורס אחר", חובב בעלי חיים וכדומה). לאחר מכן תגיות אלה ישמשו ליצירת קמפיין אי-מייל מפולח היטב.

יצירת ניוזלטר או אי-מייל מעוצב

על מנת לבנות את הפנייה לגולש GetResponse מאפשרת לעצב ניוזלטר בממשק דומה לעיצוב דף הנחיתה המבוסס על תבנית קבועה או בנייה מאפס של תבנית הכוללת שדות דינמיים כמו שם פרטי ומשפחה ופרטים נוספים. ניתן גם להגדיר שדות מותאמים אישית להוספה למייל.

מענה אוטומטי – AutoResponder

מאפיין נוסף של מערכת GetResponse הוא ה AutoResponder בו ניתן להגדיר את המועד בו ישלח מייל כאשר נרשם חדש הצטרף לרשימת תפוצה מסויימת. ניתן לשלוח את המייל באופן מיידי, או לאחר מספר דקות, שעות או ימים. הרשמה למערכת יכולה לביות גם טריגר להתחיל משלוח של סדרת מיילים ברצף קבוע.

הגדרת רצף מיילים

חלק בלתי נפרד משיווק באי-מייל כיום מבוסס על בניית קשר עם קהל היעד. ל-GetResponse  כלי המאפשר לבנות רצף מיילים הנשלחים במרווחים קבועים (מדי יום, שבוע חודש) החל מהרגע בו הגולש הצטרף לרשימת התפוצה. המערכת מאפשרת גם הגדרות אוטומציה חכמות הקובעות אילו מיילים ישלחו בהתאם לפעילות הגולש ודפוסי הרכישה שלו.

אוטומציה מתקדמת

משתמשים מתקדמים יכולים להוסיף הגדרות אוטומטיות שונות על מנת למקסם את ההמרות בכל כניסה לאתר או לדף הנחיתה. הגדרת האוטומציה מתבצעת בצורה גרפית, באמצעות תרשים זרימה המנהל את פעולות הגולש ותגובת המערכת אליה. לדוגמה, גולש שהשאיר מוצרים שלא נרכשו בעגלת הקניות ועזב את האתר, יכול לקבל מייל המציין "שכחת לקנות את מוצר X", אם המוצר לא נרכש לאחר תקופה מסויימת ניתן להגדיר זמן שליחת קופון הנחה במייל למוצר ספציפי.

וובינרים

GetResponse מאפשרת גם לבנות וובינרים או שיעורי וידיאו שיופצו לרשימת התפוצה ויאפשרו הרשמה אוטומטית. אחד המאפיינים המעניינים במערכת הוא האפשרות לבנות "רשימה שחורה" של נרשמים שאינכם מעוניינים שירשמו לוובינר. לדוגמה, וובינר שנועד למכור מוצר מסוים יחסם בפני לקוחות קיימים שרכשו בעבר את המוצר. לאחר ההרשמה המערכת תשלח תזכורת אוטומטית ימים או שעות לפני האירוע וכן לינק לכניסה זמן קצר לפני שיתקיים. המערכת מאפשרת גם אינטגרציה עם פייסבוק וטוויטר על מנת להפיץ את האירוע בחשבונותיכם ברשתות החברתיות.

תמחור המודולים השונים ב – GetResponse

ההרשמה לאתר הינה פשוטה כאשר החברה מאפשרת התנסות במודולים השונים למשך 30 יום ללא תשלום. לאחר מכן, על מנת להמשיך לעבוד עם המערכת, תדרשו לבחור באחד ממסלולי התשלום השונים. נסקור את המסלולים בקצרה, להלן טבלת המחירים כאשר משלמים מדי חודש (החברה מציעה הנחה על תשלום שנתי):

התוכנית הבסיסית (המכונה Email) מיועדת למשווקים בתחילת דרכם, או לבעלי רשימת תפוצה מצומצמת. היא כוללת את תרשימי הזרימה ליצירת אוטומציה, תגיות, דפי נחיתה יצירת ניוזלטרים ורשימות תפוצה בגודל של עד 1000 כתובות. תוכנית זו משווקת כיום ב15$ לחודש.

התוכנית הבאה, תוכנית הPro מותאמת לבלי רשימות של עד 5,000 ונוסף בה גם מודול הוובינר (עד 100 משתתפים), ממשקי אוטומציה נפרדים, מודול CRM ושלושה משתמשים שונים לכניסה למערכת. תוכנית משווקת כיום ב 49$ לחודש.

תוכנית הMAX מרחיבה את תוכנית הפרומאפשרת ליצור וובינרים לקהל של 500 איש, לנהל רשימות תפוצה של 10,000 אנשים וכן לחבר מערכת לניהול מערך אנשי השיווק. המערכת כוללת 5 משתמשים לכניסה למערכת ומשווקת במחיר 165$ לחודש.

מערכת ה Enterprise היא התוכנית המתקדמת ביותר, וכוללת גם תמיכה מיוחדת ממנהלי לקוח בGetresponse, כתובת IP יעודית והתאמה מושלמת לצרכי הארגון. היא מאפשרת ל 10 משתמשים שונים להיכנס למערכת ומחירה 1199$ לחודש.

 

GetResponse Marketing Automation

GetResponse Marketing Automation

השארת תגובה

אתה חייב להתחבר בכדי להגיב התחבר

השאר תגובה