הפיל הדיגיטלי

ללא קטגוריה

למה לשלם על קורס SEO אלפי שקלים כשאפשר לנסות קורס SEO אונליין בזול?

קורס SEO אונליין
המאמר עלול להכיל קישורי אפילייציה
2 דקות קריאה מינימום

כידוע אחד התחומים הבולטים כיום הוא תחום ה – SEO  ,(Search engine optimization) רבים רוצים ללמוד אותו ולהתמקצע בו בעקבות הביקוש הגדול. קורסים ייעודיים במכללות כמו: ג'ון ברייס או האקר יו אכן יכולים להעניק לכם את ההכשרה אך מחירם יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. בכדי להבין אם התחום הזה מעניין אתכם ותרצו להמשיך בו, תוכלו  לבחור באלטרנטיבה אחרת – קורס SEO אונליין במחיר נמוך משמעותית המעניק את כל הידע הבסיסי. כך, תוכלו להחליט אם זה הכיוון עבורכם מבלי לשים סכומי עתק על קרן הצבי. 

למשל – תוכלו להשתמש בפלטפורמה שלUdemy  וללמוד קורס SEO למתחילים במחירי רצפה לעומת המכללות הנ"ל. תוכלו לחפש במנוע החיפוש של UDEMY את המילים "קורס SEO מחיר" באנגלית, ולמצוא שלל קורסים בעלויות זולות. הקורסים מוקלטים עם כתוביות באנגלית וניתן להריץ אחורה ולראות שוב ושוב את הקורס.

4 אלטרנטיבות זולות לקורס SEO של ג'ון ברייס והאקר יו

נסקור בקצרה את ארבעת הקורסים המובילים כיום באתר Udemy, אקדמיית האינטרנט המציעה עשרות אלפי קורסים בתחומים רבים בתשלום סמלי, קבלו את ארבעת המובילים:

קורס: "המדריך השלם ל-SEO לקידום אתרי עסקים מקומיים"

קורס קידום אתרים אורגני אונליין

 קורס SEO מומלץ במיוחד בשל היותו פרטני במגוון תחומים: מעקב והסבר על קידום אתר בפועל של לקוח, אופטימיזציה לשיפור מהירות עליית האתר, הוספת סכמה ושימוש נכון בתמונות לקידום האתר. לאחר מכן נלמדת מתודה מסודרת כיצד לעקוב אחר מיקומו של האתר במנוע החיפוש?

קורס SEO זה בנוי בעיקר כקורס וידאו בן 6.5 שעות של שיעורים קצרים וממוקדים. בנוסף, יש  שישה עשר מאמרים מקצועיים ועוד שניים עשר קבצים שניתן להוריד עם מקורות נוספים. בתום הקורס תקבלו תעודה מקצועית בתחום.

מי מעביר את הקורס?

כריסטין מייסל – בונת אתרים ומקדמת אתרים בחמש עשרה השנים האחרונות, כעשור מהן הוקדשו לניהול עסק עצמאי בתחום.

האם צריך ידע מוקדם לקורס?

הקורס מיועד למתחילים בתחום האתרים ואינו דורש ידע מוקדם בתחום. ידע בפיתוח בשפת HTML יכול להיות לעזר אך אינו חובה.

עדכונים אחרונים

הקורס התעדכן לאחרונה בשנת 2019 עם השינויים החדשים של גוגל. המנחה ציינה שיהיו עדכונים נוספים שיעלו החודש (נכון לאוקטובר 2019).

מספר שעות: 6.5 שעות

מחיר:  799 ₪ – לעיתים תכופות יש מבצעים עד ל90% ממחיר הקורס, מומלץ להמתין למבצע.

מספר הרשמות עד היום: 20,131 תלמידים. 

ציון כולל של הקורס: 4.5 מתוך 5 כוכבים.

30 ימי התחייבות להחזר כספי.

לינק לקורס: לחצו כאן.

קורס SEO אונליין

קורס SEO 2019 – תכנית לימודים שלמה וקידום אורגני לאתרי וורדפרס

קורס SEO  אונליין בו נלמדים ארבעים הפקטורים המשפיעים על מיקום האתר בגוגל, ארבע טכניקות כדי לאנדקס את האתר במהירות בגוגל וחמישה כלים מקוונים על מנת להפוך את תהליך הקידום לקל יותר. בסוף הקורס נלמד מידע על הגנה בפני התקפות SEO שליליות. הקורס מבוסס על ניתוח של שלושים אתרים שונים המקודמים עבור עשרת אלפים מילות חיפוש.

בסילבוס הקורס ניתן למצוא נושאים נוספים, כמו: הגברת מהירות האתר, מהם קישורים נכנסים ויוצאים? ואילו קישורים נכנסים אינם עוזרים לכם ואף עשויים לפגוע באתר? מיתוסים וטכניקות שגויות שעשויות לפגוע, פנייה לקהלי יעד נכונים ואוטומציה של קישורים נכנסים שאינה פוגעת בכם. בתום הקורס מוענקת תעודה בתחום.

מי מעביר את הקורס?

ארון נגרטרנם – מנחה בתחום המחשבים+, המלמד כמאה אלף תלמידים קורסים שונים בתחומי פיתוח אתרים, קידום אתרים, עיצוב גרפי ואנימציה. החומר נלמד בצורה יסודית ומוסבר בפשטות ולעומק.

האם צריך ידע מוקדם לקורס?

הקורס מיועד למתחילים וכולל ידע מתקדם ועדכני שיכול לעזור למקדמים וותיקים. המנחה ממליץ שכבר יהיה לכם אתר וורדפרס על מנת שתוכלו ליישם את הידע הנלמד ולהתקין את התוספים לוורדפרס המצוינים בקורס.

עדכונים אחרונים

הקורס התעדכן לאחרונה באוקטובר 2019. 

מספר שעות: 8.5 שעות

מחיר:  799 ₪ – לעיתים תכופות יש מבצעים עד ל90% ממחיר הקורס, מומלץ להמתין למבצע.

מספר הרשמות עד היום: 43,237 תלמידים

ציון כולל של הקורס: 4.4 מתוך 5 כוכבים.

30 ימי התחייבות להחזר כספי.

לינק לקורס: לחצו כאן.

קורס ה-SEO השלם עם המומחה המוביל בתחום הקידום פיטר קנט

קורס קידום אתרים אורגני אונליין

קורס SEO מומלץ נוסף בו תלמדו מהבסיס, כיצד לבחור את מילות המפתח הנכונות? לצד זאת תוכלו לגלות חשיבות התוכן בקידום, ביצוע אופטימיזציות לעמודים באמצעות תגיות ופורמט נכון של התוכן והתמונות, אינדוקס האתרים במנועי חיפוש, הבנת חשיבות הלינקים וכיצד ניתן למצוא מקומות לשלב לינקים נכנסים באתר? 

הקורס נבנה לאו דווקא למקדמי אתרים. הוא מכוון לבעלי עסקים קטנים בעלי אתר המעוניינים לקדם את האתר בעצמם או לבחון האם חברת הקידום שלהם מבצעת את הקידום כראוי? לצד קורס הווידאו המקיף פיטר מוסיף ארבעים וחמישה מאמרים מקצועיים המרכזים את החומר שנלמד. בתום הקורס מוענקת לתלמידים תעודת סיום.

מי מעביר את הקורס?

פיטר קנט – מומחה לקידום בעל ניסיון של שני עשורים בתחום. הוא כתב בין השאר את  הספר SEO for Dummies. עם השנים הוא עזר לחברות בסדר גודל של זילוו, אמזון, לונלי לפנט ואחרות בקידום האתרים, לצד חברות קטנות ובינוניות רבות נוספות. 

האם צריך ידע מוקדם לקורס?

קורס זה מיועד אמנם למתחילים ב – SEO, אך המנחה ממליץ שיהיה לכם ידע בסיסי בבניית דפי אינטרנט.

עדכונים אחרונים

הקורס התעדכן לאחרונה במרץ 2018 

מספר שעות: 8 שעות

מחיר:  799 ₪ – לעיתים תכופות יש מבצעים עד ל90% ממחיר הקורס, מומלץ להמתין למבצע.

מספר הרשמות עד היום: 26,724 תלמידים

ציון כולל של הקורס: 4.3 מתוך 5 כוכבים.

30 ימי התחייבות להחזר כספי.

לינק לקורס: לחצו כאן.

קורס SEO: השיגו תנועה בחינם באמצעות קידום אתרים

קורס קצר יחסית שמעניק את הידע הבסיסי על מנת לטבול את הרגליים בעולם קידום האתרים ולגלות אם הוא נועד עבורכם. בקורס ניתן ללמוד כיצד לבצע מחקר מילות מפתח? ביצוע אופטימיזציות לדפי האתר ובניית תוכן חיצוני ויצירת קישורים נכנסים על מנת לקדם את האתר. בנוסף, הקורס מעניק כלים נוספים על מנת לכתוב תוכן מותאם לקידום, איך להשתמש בגוגל אנליטיקס ל – SEO? איך לבחון את מהירות האתר? ותשובות נוספות לשאלות של תלמידים.

מי מעביר את הקורס?

דארא וולש – שהתמחה בשווק דיגיטלי ורכש כלים בין השאר גם בפיתוח אתרים. עד היום השתתפו יותר משלוש מאות אלף תלמידים בקורסים השונים שלו בתחומי השיווק הדיגיטלי והקידום ברחבי הרשת. הוא מעביר את הקורס בצורה קלה להבנה ובמהירות שיא. 

האם צריך ידע מוקדם לקורס?

קורס זה מיועד לקהל רחב יחסית של בוני אתרים המעוניינים להתאים את האתר לקידום עוד בתהליך הבנייה, לעסקים המעוניינים להתקדם בגוגל ולמקדמי אתרים המעוניינים לעבוד בתחום כעצמאים.

עדכונים אחרונים

הקורס התעדכן לאחרונה במאי 2019 

מספר שעות: 2.5 שעות

מחיר:  799 ₪ – לעיתים תכופות יש מבצעים עד ל90% ממחיר הקורס, מומלץ להמתין למבצע.

מספר הרשמות עד היום: 32,393 תלמידים

ציון כולל של הקורס: 4.43 מתוך 5 כוכבים.

30 ימי התחייבות להחזר כספי.

לינק לקורס: לחצו כאן.

סיכום

האם הקורסים הנ"ל יתנו לכם את כל סודות הSEO? לא. גם אחרים לא. בפרק יותר מתקדם בקריירה שלכם תגלו אותם בעצמכם.

via GIPHY

השארת תגובה

אתה חייב להתחבר בכדי להגיב התחבר

השאר תגובה